top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıKitebase Gokova

Airush - Brunotti Preorder FIRSATINI KAÇIRMA !!!

2021 yılı için ön sipariş ile yıllardır okulumuzda kullandığımız Airush Kiteboarding marka kiteları ve son 2 yıldır kullandığımız Brunotti marka board ve harnessları en uygun fiyatla alabilme şansımız PREORDER ile mümkün. Kısaca PREORDER biz okulumuz ve kendimiz için malzeme alırken sizde bizimle birlikte ödeme yaparak yaklaşık % 25 indirimle malzeme satın almış oluyorsunuz.


Pandemi sonrası tüm spor malzemelerine uygulanan extra %30 gümrük vergisi ne yazık ki kitesurf malzemeleri içinde aynı şekilde uygulanmaktadır. Bu durumdan doğan fiyat artışını biz PREORDER siparişlerde sizlere yansıtmamak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Ne yazık ki artan bu maliyetler ve kur yüzünden en uygun şekilde malzeme edinmenin tek yolunun PREORDER olduğunu söylemek isteriz.


Ödemeler şubat ayı ve ürünlerin size teslim edileceği mayıs ayı başı olarak iki eşit taksitle yapılacaktır. Bu fırsat sadece okul öğrencilerimize ve daha önce Airush markasını kullanan kişilere özel uyguladığımız bir sistemdir.


Tüm yedek parçalar mevcuttur. Ayrıca kite hayatınız boyunca aldığınız malzemeler ile ilgili olarak yaşayacağınız bir sorunda her zaman yanınızdayız. Sizleri de Airush ve Brunotti ailesinde görmekten mutluluk duyarız.


Her türlü sorunuz için bize ulaşabilirsiniz. Rüzgarınız bol olsun.85 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page